GASTROFOOD - 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii
< WróćGASTROFOOD - 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla GastronomiiData rozpoczęcia:
07-11-2018

Data zakończenia:
09-11-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków


Tematyka targów:
spożywcza, gastronomiczna, kulinarna,


Opis:
Targi GASTROFOOD&#174; są świetną okazją dla producentów oraz dystrybutorów do zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu przedstawicieli z branży hotelarskiej oraz gastronomicznej. Ponadto umożliwiają bezpośredni kontakt z restauratorami, szefami kuchni, właścicielami barów i kawiarni oraz z hotelarzami. Rozbudowany program towarzyszący, a także atrakcyjne pokazy i warsztaty odbywające się w Kuchni Mistrzów oraz w Strefie Pokazowej Salonu Kawy i Herbaty sprawiają, że Targi co roku zyskują coraz większą popularność i przyciągają rosnące grono profesjonalistów z branży.

Od wielu lat systematycznie wzrasta liczba Polaków, którzy regularnie jadają poza domem. Nowością jest jednak spora grupa konsumentów, wybierających lokal świadomie oraz poszukujących ciekawych opcji. To właśnie tacy wymagający klienci stanowią wyzwanie dla nowoczesnej restauracji i przyczyniają się do jej rozwoju. Zmiany w nawykach Polaków sprawiają, że restauratorzy i szefowie kuchni szukają inspiracji i znajdują ją właśnie tutaj &#8211; na Targach GASTROFOOD.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009