HORECA - 26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii
< WróćHORECA - 26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i GastronomiiData rozpoczęcia:
07-11-2018

Data zakończenia:
09-11-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków


Tematyka targów:
gastronomia, meble i wyposażenia wnętrz, wielobranżowe


Opis:
Niemal 400 Wystawców z 20 krajów, ponad 15 000 branżowych Zwiedzających, kilkadziesiąt godzin pokazów wybitnych szefów w ramach Kuchni Mistrzów, kilkanaście tysięcy butelek najlepszych win z całego świata.
Wydarzenie to z roku na rok zyskuje na znaczeniu &#8211; inspiruje, jest wyjątkowym miejscem spotkań i wymiany myśli, okazją do poszerzenia branżowych horyzontów. Jest jak idealnie skomponowane menu &#8211; kompletne i&#8230; bogate!
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009