Maintenance - 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji
< WróćMaintenance - 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji ProdukcjiData rozpoczęcia:
10-10-2018

Data zakończenia:
11-10-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków


Tematyka targów:
przemysłowa, mechaniczna, dystrybucji, transportowa, chemiczna, spożywcza, elektromaszynowa, wydobywcza


Opis:
W dniach 10-11 października 2018r. zapraszamy na kolejną edycję spotkania dotyczącego utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.
9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji &#8211; Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.Targi Maintenance odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Ogromną zaletą targów jest ta właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009