10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMas
< Wróć10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMasData rozpoczęcia:
10-10-2018

Data zakończenia:
11-10-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków


Tematyka targów:
przemysłowa, wielobranżowa


Opis:
W dniach 10-11 października 2018r. zapraszamy na kolejną, 10. edycję Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych &#8211; SyMas. Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009