1. Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW
< Wróć1. Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOWData rozpoczęcia:
26-09-2014

Data zakończenia:
28-09-2014

Miasto:
Kraków

Adres:
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków


Tematyka targów:
Turystyka, Rekreacja


Opis:
Rosnąca popularność sportów zimowych i coraz szersza oferta ośrodków rekreacyjnych sprawiają, że przed właścicielami ośrodków zimowych stają nowe wyzwania. Jak mądrze inwestować w rozwój i modernizację infrastruktury narciarsko - turystycznej? Jak sprostać rosnącym wymaganiom co do jakości wyposażenia ośrodków zimowych? Co zaproponować turystom, aby polskie stacje narciarskie cieszyły się rosnącym zainteresowaniem?

Aby znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych istotnych pytań, warto odwiedzić Targi INFRASNOW. Podczas imprezy zobaczymy między innymi Bramki szybkiej przepustowości BASE 3001 &#8211; umożliwiające przejście bez wyjmowania karnetu z kieszeni, wyciągi Wiegand &#8211; system transportowy dla kolejek saneczkowych nieckowych czy Elektroniczny System Obsługi Klienta RANDOR zapewniajacy kompleksowe zarządzanie obiektem pod kątem: sprzedaży towarów i usług, zarządzania cennikami i taryfami, kontroli dostępu oraz analizy danych.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009