Targi Turystyki Zimowej WINTER TRAVEL
< WróćTargi Turystyki Zimowej WINTER TRAVELData rozpoczęcia:
26-09-2014

Data zakończenia:
28-09-2014

Miasto:
Kraków

Adres:
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków


Tematyka targów:
Turystyka, Rekreacja


Opis:
W dniach 26-28 września 2014 odbędzie się premierowa edycja Targów Turystyki Zimowej WINTER TRAVEL. Warto zawczasu pomyśleć o zimowym wypoczynku i zapoznać się z najciekawszymi ofertami rekreacyjnymi.
Odwiedzając Targi, będziemy mieli okazję nie tylko dowiedzieć się, co na ferie zimowe proponują nam ośrodki wypoczynkowe z całej Europy, ale też zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz poznać ciekawych ludzi z branży turystycznej.
Swoją ofertę przedstawi między innymi Małopolska Organizacja Turystyczna, której przedstawiciele dostarczą targowym gościom informacji na temat najpiękniejszych zakątków naszego regionu.
Ciekawą propozycją dla amatorów narciarstwa będzie karta Multipass &#8211; pierwszy ogólnopolski karnet narciarski uprawniający do korzystania z kilkudziesięciu stacji narciarskich na terenie całego kraju.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009