Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance
< WróćTargi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MaintenanceData rozpoczęcia:
29-10-2014

Data zakończenia:
30-10-2014

Miasto:
Kraków

Adres:
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9


Tematyka targów:
utrzymanie ruchu, przemysł


Opis:
W tym roku zapraszamy Państwa na targi do nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Profil wystawców: Diagnostyka, monitorowanie i regulacja; Mechanika; Narzędzia i wyposażenie warsztatu zakładowego; Materiały eksploatacyjne i chemia techniczna; Elektryka i elektronika; Automatyka i robotyka; Hydraulika i pneumatyka; Urządzenia do transportu wewnątrzzakładowego; Przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu; Bezpieczeństwo przemysłowe; Usługi dla działów UR i produkcji

Do zaprezentowania swojej oferty w Strefie Outsourcingu zapraszamy firmy świadczące usługi szkoleniowe w zakresie optymalizacji produkcji, firmy consultingowe świadczące usługi w zakresie audytu działów produkcji.

Jedną ze stref prezentowanych na Targach będzie Strefa Atex, gdzie zostaną zaprezentowane urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu.

Targi przeznaczone są dla przedstawicieli przemysłu: paliwowo-energetycznego, metalurgicznego, elektromaszynowego, chemicznego, wydobywczego, drzewno-papierniczego, spożywczego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego i innych.

W ramach tej edycji targów swoją kontynuację będzie miała również JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, która zadebiutowała podczas poprzedniej odsłony imprezy. Nie zabraknie również SEMINARIÓW learnShops&#8482; cieszących się co roku sporym zainteresowaniem.

Równolegle z targami MAINTENANCE 2014 odbędą się Targi Obróbki, Magazynowania Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2014.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.easyfairs.com/pl/mtc2014

Kontakt:
Katarzyna Banach - Kierownik Działu Organizacji Targów
Tel.: +48 12 651 95 24
Kom.:+48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.com

Karol Miernikiewicz &#8211; Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 31
Kom. +48 507 044 183
karol.miernikiewicz@easyfairs.com

Organizator targów:
easyFairs Poland Sp. z o. o
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009