Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE
< WróćTargi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZEData rozpoczęcia:
15-09-2012

Data zakończenia:
16-09-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
Hala Targi w Krakowie, ul. Centralna 41a


Tematyka targów:
dom,mieszkanie,wnętrze

Opis:
w połowie września 2012 roku inaugurujemy sezon jesienny z Targami redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Targi w Krakowie przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego &#8222;M&#8221;. Hitem jesieni z Targami redNet jest Konkurs Targowy &#8222;Wygraj sprzęt Mastercook&#8221;.

Tylko na targach w Hali Targi w Karakowie odwiedzający będą mieli szansę na uzyskanie nieodpłatnej porady ekspertów, którzy podczas warsztatów omawiać będą krok po korku jak kupić dom czy mieszkanie. Tu też będą mogli sprawdzić aktualną ofertę deweloperów, banków i firm z wyposażenia wnętrz. Tylko na Targach redNet będzie można nabyć nieruchomości w specjalnych cenach, otrzymać rabat od dewelopera czy ubezpieczenie mieszkania gratis. Chcesz kupić mieszkanie lub dom, przyjdź na największe targi mieszkaniowe w Małopolsce!
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009