Targi MAINTENANCE. III EDYCJA TARGÓW UTRZYMANIA RUCHU, PLANOWANIA I OPTYMALIZACJI PRODUKCJI
< WróćTargi MAINTENANCE. III EDYCJA TARGÓW UTRZYMANIA RUCHU, PLANOWANIA I OPTYMALIZACJI PRODUKCJIData rozpoczęcia:
03-10-2012

Data zakończenia:
04-10-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
Hala Targów w Krakowie ul. Centralna 41a 31-587 Kraków


Tematyka targów:
paliwowo-energetyczna, metalurgiczna, elektromaszynowa, chemiczna, wydobywcza, drzewno-papiernicza, spożywcza, motoryzacyjna, farmaceutyczna i inne.


Opis:
Na targach MAINTENANCE 2012, zapoznają się Państwo z szeroką ofertą w zakresie konserwacji maszyn i urządzeń, serwisu, napraw i narzędzi, automatyki, robotyki, diagnostyki, mechaniki itd. Wystawcy zaprezentują szerokie spektrum produktów, rozwiązań i usług dla tych z Państwa, którzy zajmują się optymalizacją produkcji w przedsiębiorstwie. Targi MAINTENANCE 2012 to kontakty z ekspertami, możliwość zawierania nowych, interesujących kontraktów biznesowych, a także źródło wiedzy o branży. Targi skierowane są wyłącznie do osób związanych z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości. Podczas targów realizowany będzie nowy projekt JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU - to szereg szkoleń prowadzonych przez ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i organizacji działów Utrzymania Ruchu. Szkolenia będą przygotowywane z myślą o wykorzystaniu zdobytej wiedzy w praktyce, a spektrum tematyczne obejmować będzie wszystkie zagadnienia związane z Utrzymaniem Ruchu w zakładzie przemysłowym. Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji o targach można znaleźć na www.easyfairs.com/pl
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009