2.Targi Książki dla Dzieci
< Wróć2.Targi Książki dla DzieciData rozpoczęcia:
01-06-2012

Data zakończenia:
03-06-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
ul. Centralna 41A


Tematyka targów:
książki


Opis:
Co warto czytać dzieciom? Jak mądrze bawić się z najmłodszymi? Gdzie warto spędzać czas wolny? Jak sprawić, by dzieci polubiły literaturę? &#8211; odpowiedzi szukaj od 1 do 3 czerwca 2012 roku w Krakowie na Targach Książki dla Dzieci!
Ideą imprezy jest stworzenie trzydniowego placu zabaw, stąd oprócz nowości wydawniczych na Targach będą prezentowane zabawki, gry i programy edukacyjne, czyli wszystko, co urozmaica dziecięce zabawy. Z myślą o najmłodszych czytelnikach zostanie przygotowany barwny program towarzyszący. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jak powstaje książka, wymyśla się bohatera, tworzy ilustracje i ilu osób potrzeba, by od pomysłu na książkę dojść do jej publikacji. Ponadto podczas Targów najmłodsi będą mogli obejrzeć najlepsze bajki wyświetlane za pomocą tradycyjnego projektora, wziąć udział w licznych konkursach oraz spotkać swoich ulubionych autorów.
Z myślą o rodzicach zostanie przygotowany cykl seminariów poświeconych zachęcaniu dzieci do sięgania po książki oraz przedstawiające alternatywne formy spędzania czasu wolnego.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009