14. Targi Edukacyjne w Krakowie
< Wróć14. Targi Edukacyjne w KrakowieData rozpoczęcia:
21-03-2012

Data zakończenia:
23-03-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
ul. Centralna 41A


Tematyka targów:
Szkolnictwo, Edukacja


Opis:
Serdecznie zapraszamy do udziału w 14. Targach Edukacyjnych w Krakowie ( 21-23 marca 2012 r.) .
Uczestnicząc w tegorocznych Targach będziesz miał możliwość zapoznania się z ofertami edukacyjnymi 200 polskich oraz zagranicznych uczelni, szkół średnich, gimnazjów oraz instytucji związanych z edukacją.
Będziesz mógł bezpośrednio porozmawiać ze studentami i uczniami interesujących Cię szkół. Udział w Targach to niepowtarzalne szansa, aby zaplanować swoją ścieżkę edukacyjną. Dobry wybór szkoły w przyszłości zaowocuje wymarzoną pracą.
Na Targi zapraszamy również pracowników placówek oświatowych. Biorąc dział w tegorocznych Targach będzie można zapoznać się z najnowszymi ofertami multimedialnego wyposażenia klas : projektory, rzutniki, ekrany dotykowe, najnowsze komputery oraz wiele innych nowoczesnych technologii.
Ponadto zapraszamy do zabawy poprzez edukację. Jak to możliwe ? Wystarczy zapisać się na Lekcje Muzealne - to bezpłatne, przygotowane specjalnie dla uczniów odwiedzających Targi Edukacyjne zajęcia, zorganizowane w siedzibach krakowskich min. Muzeum Narodowym w Krakowie, Muzeum Lotnictwa Polskiego.
Serdecznie zapraszamy!
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009