KRAKDENT 20. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie
< WróćKRAKDENT 20. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w KrakowieData rozpoczęcia:
08-03-2012

Data zakończenia:
10-03-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
ul. Centralna 41A


Tematyka targów:
Stomatologia


Opis:
Serdecznie zapraszamy na 20. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT (8 &#8211; 10 marca 2012 roku w Krakowie). W tym roku w ramach Targów odbędą się liczne kursy medyczne m.in. "Sytuacje kryzysowe w gabinecie stomatologicznym ", "Periodontologia - lusterkiem implantologii", "Problemy układu ruchu i zarys ergonomii w praktyce stomatologicznej" i wiele innych. Za udział w kursach przewidywane są punkty edukacyjne.
Bilet wstępu na Targi zapewnia udział w bezpłatnych prezentacjach i szkoleniach firm. Do udziału zapraszają m.in. CAMOSCI Poland, Colgate Palmolive Poland, Instytut Blend-a-med Oral B, Ivoclar-Vivadent Polska, MEDBONE z Portugalii, Optident Dental Digital Solutions, Pulpdent Corporation z USA.
Ponadto wystawcy KRAKDENT będą mogli uczestniczyć w akcji charytatywnej na rzecz domów dziecka, rodzin zastępczych i świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego - Dentopomoc. Celem tego wydarzenia jest zapewnienie dzieciom i młodzieży jak najlepszej opieki stomatologicznej poprzez przekazanie im szczoteczek do zębów, past do zębów, podstawowych przyborów higienicznych, a także zorganizowanie wizyt stomatologicznych.
Tradycyjnie zapraszamy na XI Międzynarodową konferencję Dental Spaghetti. Tegoroczny temat to &#8222;Dylematy pomiędzy tradycją a nowymi technologiami - czyli jak wybrać najlepsze rozwiązania w leczeniu stomatologicznym?&#8221;.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009