Targi Pracy z Amerykańskimi Pracodawcami
< WróćTargi Pracy z Amerykańskimi PracodawcamiData rozpoczęcia:
10-02-2011

Data zakończenia:
10-02-2011

Miasto:
Kraków

Adres:


Tematyka targów:
targi


Opis:
Zaprasza na targi pracy w ramach programu Work an Travel, w czasie których można będzie spotkać się i porozmawiać z pracodawcami z USA. Odbędą się one już 10 lutego w Rzeszowie i Krakowie.

Amerykańscy pracodawcy spotkają się ze studentami z Rzeszowa w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w sali A22 o godzinie 10.00 Studenci z Krakowa będą mieli okazję spotkać się z pracodawcami tego samego dnia, w stołówce hotelu Polonez w Krakowie o godzinie 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych programem Work and Travel, czyli legalną pracą wakacyjną w USA. Nasze targi to niepowtarzalna okazja, by nawiązać kontakt z pracodawcami ze Stanów Zjednoczonych, dowiedzieć się o szczegółach dotyczących wybranego stanowiska pracy czy nawet... podpisać umowę z wybranym pracodawcą.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009