Targi Budowlane LUBDOM 2014
< WróćTargi Budowlane LUBDOM 2014Data rozpoczęcia:
28-03-2014

Data zakończenia:
30-03-2014

Miasto:
Lublin

Adres:
ul. Dworcowa 11


Tematyka targów:
nieruchomości, mieszkania, budownictwo


Opis:
Targi Budowlane LUBDOM 2014 odbywają się w tym roku pod hasłem WIOSNA BUDÓW.
Jest to impreza targowa o największych tradycjach w regionie. Od wielu lat nie tylko kojarzy wystawców branży budowlanej z klientami zainteresowanymi budową domu, ale również klientów związanych z branżą, którzy przychodzą dowiedzieć się czegoś nowego lub spotkać z kontrahentami. Na ekspozycji prezentowane są nowe rozwiązania, technologie i materiały, co zasadniczo wpływa na wzrost poziomu świadomości zarówno klientów, jak
i reprezentantów branży budowlanej. Od trzech lat wydarzeniu towarzyszą także Targi Mieszkań i Nieruchomości, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Wystawom towarzyszyć będą wykłady, warsztaty i pokazy.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009