Targi Super Senior
< WróćTargi Super SeniorData rozpoczęcia:
25-04-2015

Data zakończenia:
25-04-2015

Miasto:
Rzgów

Adres:
Żeromskiego 6


Tematyka targów:
Rozrywka, Moda, Uroda, Zdrowie, Turystyka


Opis:
Targi Super Senior
Zadbaj o aktywność fizyczną i intelektualną!

Wstęp wolny!

26 kwietnia 2015 roku w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo obędą się Targi Super Senior. Na odwiedzających czekać będą nieodpłatnie m.in.: porady i konsultacje medyczne, wykłady, usługi w zakresie makijażu, pokazy mody seniorek, szkolenia Bezpieczny Senior prowadzone przez Policję, konkursy oraz inne atrakcje, uwzględniające preferencje osób po 50. roku życia. Podczas Targów swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 100 wystawców na powierzchni liczącej łącznie 4000 m2. Przestrzeń targowa podzielona zostanie na specjalne strefy: Zdrowie, Uroda i Styl, Sport i Turystyka, Prawo i Finanse, Nowe technologie. Wstęp na Targi jest bezpłatny.


Idea
Targi Super Senior skupią najlepszych wystawców z całej Polski. Swoją ofertę przedstawią nie tylko producenci i firmy usługowe, ale i organizacje samorządowe, społeczne oraz socjalne dążące do tworzenia lepszej jakości życia osób w wieku senioralnym. Targi dedykowane są osobom w wieku 50+, dążącym do rozwoju osobistego, szukającym nowych wyzwań i praktycznych rozwiązań na spędzanie wolnego czasu.

Atrakcje
Podczas Targów odwiedzający będą mogli bezpłatnie skorzystać z usług medycznych, m.in. badania słuchu, poziomu cukru i ciśnienia. Na stoisku NFZ zaoferowana zostanie możliwość założenia konta ZIP (Zintegrowanego Informatora Pacjenta) &#8211; systemu, udostępniającego zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia. Aktywne formy pomocy przeciwdziałaniu bezrobociu dla osób powyżej 50 roku życia zaproponuje Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód. Wszystkim zainteresowanym świadczone będą usługi w zakresie doradztwa finansowego. Z kolei ZUS zaprezentuje Platformę Usług Elektronicznych ZUS (PUE), służącą ułatwieniu i usprawnieniu kontaktu z Zakładem (dzięki profilowi na PUE Klienci mogą załatwić różne sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi za pomocą Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu). Dodatkowo odwiedzający będą mieli możliwość skorzystania z porad ekspertów ZUS z obszaru świadczeń emerytalno&#8211;rentowych. Narodowy Bank Polski wymieni monety okolicznościowe po wartości nominału oraz udzieli wskazówek w rozpoznawaniu autentyczności znaków pieniężnych. Policja i Straż Pożarna przeprowadzą specjalne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa. Nie zabraknie pokazu mody seniorek i konkursów z cennymi nagrodami. Na zwycięzców czekać będzie m.in. trzydniowy pobyt w domu wczasowym w Krynicy Zdroju.
Podczas Targów Seniora swoją ofertę zaprezentują podmioty działające na rzecz poprawy jakości życia osób starszych poprzez ich aktywizację życiową i zawodową. Dla wszystkich zainteresowanych organizatorzy przygotowali propozycję wycieczek, zajęć edukacyjnych, sportowych, artystycznych oraz działań umożliwiających rozwój pasji i zainteresowań.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009