Targi Pracy
< WróćTargi PracyData rozpoczęcia:
28-03-2015

Data zakończenia:
28-03-2015

Miasto:
Rzgów

Adres:
ul. Żeromskiego 6


Tematyka targów:


Opis:
III edycja Targów Pracy odbędzie się 28-29 marca (sobota, niedziela) 2015 roku w godzinach 10:00-17:00 w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo w Rzgowie koło Łodzi. Na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego z ofertą nowych miejsc pracy. Nie zabraknie wartościowych szkoleń związanych z tematyką pracy. Targi dedykowane są osobom zainteresowanym podjęciem zatrudnienia lub zmianą dotychczasowej kariery zawodowej. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

ZBUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ
Targi Pracy stanowią dla wszystkich poszukujących zatrudnienia ogromną szansę, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z proponowanymi ofertami, i skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi pracodawcami. Dlatego na Targi Pracy koniecznie należy zabrać ze sobą CV (opcjonalnie portfolio), by od razu porozmawiać o warunkach pracy i swoich szansach na zatrudnienie.
We współpracę przy III edycji Targów Pracy poza pracodawcami włączyły się urzędy pracy z łódzkiego regionu (m.in. Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, Powiatowe Urzędy Pracy: Łódź, Łódź-Wschód, Pabianice, Piotrków Trybunalski). Na Targach Pracy poszukiwani będą m.in.: doradcy klienta, graficy, konsultanci telefoniczni, specjaliści ds. komercjalizacji, specjaliści ds. dokumentacji produkcyjno-magazynowej, elektrycy, mechanicy, planiści produkcji, doradcy klienta, liderzy sprzedaży, kasjerzy, sprzedawcy, a także hostessy i modelki (więcej informacji o targach i proponowanych stanowisk pracy na stronie www.ptakexpo.com).
Podczas Targów Pracy nie zabraknie bezpłatnych warsztatów i szkoleń. Poprowadzą je specjaliści reprezentujący firmy i instytucje t.j.: Startup Factory, Social Media School, Ides, HrSolo. W czasie szkoleń, planowanych zarówno na sobotę, jak i niedzielę, dowiedzieć się będzie można m.in. jak zdobyć pracę dzięki social media, napisać profesjonalne CV, osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej, a także jak założyć własną firmę.
Ważność i skalę III edycji Targów Pracy docenili: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego; Witold Stępień oraz Burmistrz Miasta Rzgów; Konrad Kobus, którzy objęli III edycję Targów Pracy Patronatem Honorowym.

TRAFIENI, ZATRUDNIENI!
Zarówno I jak i II edycja Targów Pracy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Do współuczestnictwa w obu wydarzeniach włączyło się łącznie kilkudziesięciu pracodawców, oferując łącznie ponad 800 nowych miejsc pracy! W poprzedniej edycji Targów udział wzięło ponad 50 pracodawców z wielu branż, m.in.: techniczno-budowlanej, gastronomicznej, handlowej, biurowej i modowej. Targi zakończyły się ogromnym sukcesem; frekwencja osiągnęła rekordową liczbę 4,5 tysiąca odwiedzających!


Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009