URODA I ESTETYKA
< WróćURODA I ESTETYKAData rozpoczęcia:
21-11-2010

Data zakończenia:
22-11-2010

Miasto:
Łódź


Tematyka targów:
kosmetyczna, kosmetyki, pielęgnacja, medycyna


Opis:
Targi URODA i ESTETYKA z mają być, czystą tematycznie imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną. Impreza skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i indywidualnych gości. O jej charakterze świadczy już tematyka, w której znajdują się m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparatura i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych i kosmetologicznych.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009