INNOFORM®
< WróćINNOFORM&reg;Data rozpoczęcia:
12.03.2019

Data zakończenia:
14.03.2019

Miasto:
Bydgoszcz

Adres:
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187 85-684 Bydgoszcz


Tematyka targów:
Przemysł narzędziowo-przetwórczy


Opis:
3. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego

Współorganizator: Bydgoski Klaster Przemysłowy

Targi INNOFORM&reg; to jedyna taka impreza na polskim rynku targowych spotkań przemysłu narzędziowo-przetwórczego. Wydarzenie może się pochwalić nie tylko wystawcami z całego świata, ale także bogatym programem merytorycznym i idealnie opracowanym, branżowo sprofilowanym zakresem tematycznym. Bardzo istotne jest także miejsce, w którym targi się odbywają. Bydgoszcz jest bowiem sercem polskiej doliny narzędziowej.

Targi to międzynarodowa platforma prezentacji najnowszych technologii, innowacyjnych narzędzi i maszyn, wymiany informacji, promocji premier i nowości branży narzędziowo-przetwórczej. Targi odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym po raz trzeci (planowana powierzchnia: 5500m2) goszcząc około 200 firm z Australii, Austrii, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Portugalii, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej. Podczas trzech targowych dni Bydgoszcz stanie się areną spotkań profesjonalistów - decydentów, kadry zarządzającej oraz kadry technicznej zakładów przemysłowych z całego świata reprezentujących przemysł metalowy, maszynowy, elektroniczny i elektrotechniczny, motoryzacyjny, kolejowy, lotniczy, AGD, spożywczy, medyczny, chemiczny, farmaceutyczny oraz opakowaniowy. Udział w targach w charakterze wystawców wezmą przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci, dystrybutorzy oraz firmy świadczące usługi. Silną reprezentację przetwórców i dostawców urządzeń wspomagających produkcję z tworzyw sztucznych stanowić będą członkowie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, który zrzesza kilkadziesiąt firm. Targom towarzyszyć będą spotkania kooperacyjne oraz konferencje, będące miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Targi INNOFORM za swą misję uważają także promowanie polskich małych i średnich zakładów przemysłowych na arenie międzynarodowej.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009