INNOFORM® - 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego
< WróćINNOFORM&#174; - 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-PrzetwórczegoData rozpoczęcia:
24-04-2018

Data zakończenia:
26-04-2018

Miasto:
Bydgoszcz

Adres:
Bydgoski Klaster Przemysłowy ul. Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz


Tematyka targów:
przemysł,


Opis:
Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w 2 Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM&#174;, które odbędą się w dniach 24 - 26 kwietnia 2018r.


W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem. Targi kooperacyjne INNOFORM&#174; są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.&#8203;

Współorganizator: Bydgoski Klaster Przemysłowy
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009