Targi FOOD-to-GO - 6. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii
< Wróć


 

6. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO Data rozpoczęcia:
03-02-2016

Data zakończenia:
04-02-2016

Miasto:
Gdańsk

Adres:
AmberExpo, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk


Tematyka targów:
gastronomiczna


Opis:
Już od sześciu lat targi FOOD-to-GO cieszą się rosnącą popularnością restauratorów, hotelarzy, cukierników oraz piekarzy. Targi wyróżniają się "świeżym spojrzeniem" na rynek gastronomiczny w Polsce i stałym podążaniem za nowymi trendami.

Nowością szóstej edycji będzie Strefa Inteligentna Restauracja. Tego jeszcze nie było na targach gastronomicznych w Polsce. To właśnie tu zaprezentowane zostaną inteligentne rozwiązania dla lokali gastronomicznych - innowacje, które nadal stanowią nowość na polskim rynku. W ofercie targów znajdą się m.in.: systemy inteligentnego zarządzania restauracją oraz zautomatyzowanego sterowania i kontroli oświetlenia, klimatyzacji czy nagłośnienia.

Nie zabraknie również strefy Deserowe Inspiracje - dedykowanej lodziarniom, cukierniom i kawiarniom. W tym miejscu będzie można spotkać przedstawicieli firm posiadających w swojej ofercie m.in. urządzenia i maszyny do produkcji lodów, wafli, jogurtów mrożonych, dekoracji i galanterii cukierniczej, koncentratów i mieszanek smakowych oraz dodatków do deserów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów maszyn do lodów i bitej śmietany, dodatków i mieszanek cukierniczych, oraz sprzętu i akcesoriów do parzenia i serwowania kawy, herbaty i czekolady.

Strefa Bezglutenowa - to właśnie tu zaprezentowana zostanie szeroka oferta produktów bezglutenowych. Będzie można skosztować potraw niezawierających glutenu oraz uzyskać porady jak wprowadzić dania bezglutenowe do menu restauracji. W ramach targów nie zabraknie prezentacji, pokazów oraz warsztatów poruszających kwestie diety bezglutenowej.

Każdego roku dużą popularnością podczas targów FOOD-to-GO cieszy się Strefa Prezentacji i Warsztatów. To okazja udziału w pokazach prowadzonych przez osoby znane z programów kulinarnych, poznania autorów książek poświęconych gotowaniu oraz kucharzy i cukierników, którzy cieszą się uznaniem i słyną z wiedzy i doświadczenia. Udział w strefie to również doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009