DENTAMED®
< WróćDENTAMED&reg;Data rozpoczęcia:
15.11.2019

Data zakończenia:
16.11.2019

Miasto:
Wrocław

Adres:
Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF Wrocław al. Paderewskiego 35 51-612 Wrocław


Tematyka targów:


Opis:
18. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne we Wrocławiu

Targi DENTAMED&reg; zaliczane są do kanonu wydarzeń stomatologicznych organizowanych w Polsce, a nawet w naszej części Europy. Dostarczają wiedzy i nowinek z zakresu technologii stomatologicznej XXI wieku. Wiele godzin eksperckich wykładów, programu naukowego i szkoleń, prezentacje najnowszych produktów oraz liczne grono zainteresowanych - to jedynie niewielka część cech charakteryzujących to wydarzenie.
Targi dostarczą wiele możliwości w związku z rozwojem zawodowym. Podczas ich trwania Zwiedzającym oferowane się konsultacje ze specjalistami, którzy odpowiadają na nurtujące ich pytania, a także programy edukacyjne związane z różnymi praktycznymi aspektami pracy w branży stomatologicznej. Podniesienie kwalifikacji, wzbogacenie wiedzy medycznej, nawiązanie nowych kontaktów to tylko niektóre z korzyści, jakie można wynieść z Targów DENTAMED&reg;. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do zakupu sprzętu, a zatem doposażenia gabinetu w niezbędne do jego prawidłowego działania maszyny i urządzenia.
Targi rozwijają się bardzo dynamicznie. Już w zeszłorocznej edycji gościliśmy 136 wystawców z całego świata (Niemiec, Włoch, USA). W tym roku zainteresowanie Targami jest równie obiecujące, co pozwala spodziewać się jeszcze większych i różnorodnych korzyści zarówno dla Zwiedzających jak i Wystawców.


Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (881)
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr (758) to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009