Career EXPO - Targi Pracy
< WróćCareer EXPO - Targi PracyData rozpoczęcia:
11.04.2018

Data zakończenia:
11.04.2018

Miasto:
Wrocław

Adres:
Hala Stulecia


Tematyka targów:
IT, Produkcja, Customer Service, HR, Automativ, Marketing


Opis:
Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać? Wysłałeś już setki aplikacji, ale wciąż nie widać efektu? Przyjdź na targi pracy Career EXPO 11.04.2018 w Hali Stulecia, a wszystko może się zmienić.

Career EXPO to jedno z największych wydarzeń rekrutacyjnych w Polsce, które dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu kilka tysięcy osób poszukujących pracy i kilkaset aktywnie rekrutujących firm z branży IT, finansowej, customer service, produkcyjnej, HR, automotive, marketingowej i wielu innych.
Udział w targach Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami wielu firm, ale także szansa na realne zatrudnienie jeszcze tego samego dnia, dzięki mechanizmowi Szybkich Rekrutacji.
Uczestnictwo w Career EXPO daje także możliwość udziału w ponad 50 darmowych szkoleniach i ciekawych prelekcjach, które podnoszą kwalifikacje niezbędne do znalezienia wymarzonej pracy. Podczas targów można również skorzystać z konsultacji dokumentów aplikacyjnych oraz zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV.
Wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i pobrać bezpłatny bilet!

Nie przegap swojej szansy na lepszą pracę!
Targi pracy Career EXPO 2018
11.04.2018
Hala Stulecia / Wrocław
www.careerexpo.pl
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009