JUBINALE - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków
< WróćJUBINALE - Letnie Targi Biżuterii i ZegarkówData rozpoczęcia:
07-06-2018

Data zakończenia:
09-06-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków, Polska


Tematyka targów:
biżuteria i zegarki, moda


Opis:
Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE, 07-09.06.2018!

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Jedenasta edycja targów odbędzie się w dniach 07-09.06.2018 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy &#8211; producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka (975) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (564)

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009