Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu
< WróćTargi pracy Career EXPO we WrocławiuData rozpoczęcia:
25.10.2017

Data zakończenia:

Miasto:
Wrocław

Adres:
Hala Stulecia


Tematyka targów:
IT, finanse, customer service, produkcja, HR, automative, marketing


Opis:
Szukasz pracy? Wysłałeś już setki aplikacji, ale wciąż nie widać efektu? A może utknąłeś w firmie, która nie pozawala Ci na rozwój? Przyjdź na targi pracy Career EXPO 25.10.2017 w hali stulecia we Wrocławiu, a wszystko może się zmienić.
Career EXPO to jedne z największych targów pracy w Polsce, które dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu kilka tysięcy osób poszukujących pracy i kilkaset aktywnie rekrutujących firm z branży IT, finansowej, customer service, produkcyjnej, HR, automotive, marketingowej i wielu innych. Udział w targach Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami wielu firm, ale także szansa na realne zatrudnienie jeszcze tego samego dnia, dzięki mechanizmowi Szybkich Rekrutacji.
Uczestnictwo w targach Career EXPO to także szansa na poszerzenie umiejętności i uzupełnienie kompetencji niezbędnych w procesie poszukiwania pracy. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i pobrać bezpłatny bilet, by zyskać dostęp do kilkudziesięciu darmowych szkoleń o różnej tematyce, licznych prelekcji ekspertów z dziedziny HR oraz wystąpień gości specjalnych. Podczas targów można również skorzystać z konsultacji dokumentów aplikacyjnych, zrobić sobie profesjonalne zdjęcie lub wziąć udział w krótkiej sesji coachingowej.
Nie przegap swojej szansy na lepszą pracę! Pobierz darmowy bilet na www.careerexpo.pl/rejestracja

Targi pracy Career EXPO
25.10.2017
Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009