ESP - Europe Sport Power
< WróćESP - Europe Sport PowerData rozpoczęcia:
11-02-2017

Data zakończenia:
12-02-2017

Miasto:
Wrocław

Adres:
ul. Wystawowa 1, Hala Stulecia


Tematyka targów:
sport, fitness, wellness


Opis:
Najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie sportów sylwetkowych odbędzie się już 11 &#8211; 12 lutego 2017 roku we Wrocławiu!!!
Czym jest ESP?
ESP, czyli Europe Sport Power to największa arena sportów w Europie. W jednym miejscu i czasie będzie można spotkać ponad 100 sportowców z różnych dyscyplin ponad 100 wystawców z Polski i z zagranicy.

Głównym wydarzeniem ESP będą Debiuty PZKFiTS 2017, które zostaną zorganizowane na niespotykaną dotychczas skalę! W poprzedniej edycji w Debiutach wzięło udział ponad 300 zawodników. W 2017 roku PZKFiTS zapowiada podwojenie tej liczby!

Cały event zgromadzi ponad 20.000 zwiedzających. W strefie wystawienniczej zobaczymy ponad 100 wystawców z Polski i z zagranicy.

Tego dnia Wrocław stanie się największą areną sportów w Europie!

Gdzie znaleźć szczegóły?
www.europesportpower.pl
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/ile-suchych-kwart-miesci-sie-w-suchym-funcie/. Ile suchych kwart mieści się w suchym funcie?
https://herbcio.pl/rumianek-12-korzysci-zdrowotnych/. Rumianek: 12 korzyści zdrowotnych

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009