Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu
< WróćTargi pracy Career EXPO we WrocławiuData rozpoczęcia:
25-10-2016

Data zakończenia:

Miasto:
Wrocław

Adres:
Hala Stulecia


Tematyka targów:


Opis:
Trwa rejestracja na jesienną edycję targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 25.10 we wrocławskiej hali Stulecia. Career EXPO od lat tworzy komfortową przestrzeń, w ramach której w jednym miejscu i czasie spotykają się dziesiątki firm aktywnie poszukujących nowych pracowników oraz tysiące odwiedzających zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia.

Targi Career EXPO skierowane są przede wszystkim do absolwentów i studentów stawiających pierwsze kroki na drodze zawodowej, a także młodych specjalistów z różnych branż. Dużą część wystawców stanowią przedsiębiorstwa działające w dynamicznie rozwijających się sektorach inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, consultingu lub obsługi klienta.Jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na wybrane stanowisko, dzięki systemowi Szybkich Rekrutacji, dostępnemu po zarejestrowaniu się na stronie organizatora. Podczas targów można również wziąć udział w darmowych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto do dyspozycji odwiedzających przez cały dzień pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Na ogólnodostępnej scenie targów Career EXPO odbywają się również inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji, prezesami firm, liderami branż, a także znanymi postaciami ze świata mediów i kultury.
Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja.

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl oraz www.facebook.com/pl.CareerEXPO
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009