Targi Fryzjersko-Kosmetyczne GLAMOUR
< WróćTargi Fryzjersko-Kosmetyczne GLAMOURData rozpoczęcia:
25-11-2012

Data zakończenia:
25-11-2012

Miasto:
Wrocław

Adres:
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34


Tematyka targów:
fryzjerstwo, kosmetyka, ślub


Opis:
25 listopada 2012 w Hali ORBITA we Wrocławiu odbędą się Targi Fryzjersko-Kosmetyczne, połączone z Dolnośląskimi Targami Ślubnymi. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie targowej, podczas której będzie można zapoznać się z ofertą producentów kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Wśród wystawców znaleźć będzie można hurtownie kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, dermatologiczne i salony fryzjerskie oraz salony i Hotele SPA a także producentów profesjonalnego sprzętu i urządzeń do wyposażenia gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Na targach pojawią się przedstawiciele profesjonalnych portali i wydawnictw z branży fryzjerskiej i kosmetycznej oraz szkół fryzjerskich i kosmetycznych z całej Polski.
Na scenie zobaczyć będzie można szereg niezwykle atrakcyjnych pokazów.
- POKAZY FRYZJERSKIE
- Pokazy makijażu artystycznego i ślubnego
- Pokazy zabiegów pielęgnacyjnych
- Konsultacje kosmetyczne
Imprezą towarzyszącą, która uatrakcyjni Wrocławskie Targi Fryzjersko-Kosmetyczne oraz przyciągnie wielu dodatkowych gości będzie Otwarte Fryzjerskie Mistrzostwa Dolnego Śląska. W konkursie wezmą udział młodzi, kreatywni styliści i fryzjerzy. Oceniana będzie inspiracja, pomysł oraz stopień trudności wykonania fryzury, ale również ogólna prezentacja modela. Obowiązujące konkurencje na tytuł &#8222;Mistrza Dolnego Śląska 2012&#8221; to: Modelowanie długich włosów, Modelowanie fryzury klasycznej, Modne strzyżenie i modelowanie (moda ulicy jesień-zima 2012/2013), Fale wyciskane na mokro, Plecionki i warkocze na długich włosach, Fryzura wieczorowa, Fryzura kreatywna , Fryzura wieczorowa.
Liczne pokazy, zachwycające prezentacje oraz niezwykle bogaty program sprawiają, że wydarzenie to będzie atrakcyjne nie tylko dla profesjonalistów i ludzi z branży, ale równie mocno zainteresuje odwiedzających. Na targach będzie można nabyć kosmetyki w atrakcyjnych cenach, skorzystać z porad wizażystów, stylistów fryzur i kosmetyczek, bezpłatnie przetestować sprzęt, a także zakupić nowości do salonów fryzjerskich i kosmetycznych w promocyjnych cenach.

Różnorodność i atrakcyjność oferty naszych wystawców, scena pełna pokazów
oraz skuteczna akcja promocyjna( plakaty, bilbordy, reklama na portalach branżowych, w
radiu i prasie) przyciągają na każdą edycją naszych imprez targowych wielu odwiedzających.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa
w Targach Fryzjersko-Kosmetycznych GLAMOUR 2012 r.

kontakt: marketing@festiwalfryzjersko-kosmetyczny.pl
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009