XXII Małopolskie Targi Ślubne
< WróćXXII Małopolskie Targi ŚlubneData rozpoczęcia:
10-11-2012

Data zakończenia:
11-11-2012

Miasto:
Kraków

Adres:
biuro@targislubne.info


Tematyka targów:
Ślubno-weselne


Opis:
W dniach 10-11 listopada 2012 roku już po raz dwudziesty drugi Informator SUFLER Młodej Pary i Centrum Targowe Chemobudowa zapraszają na sprawdzone, najstarsze i największe w Małopolsce Targi Ślubne.

Są to pierwsze targi sezonu ślubnego 2013, które dla wystawców są okazją do pozyskania nowych klientów, a dla odwiedzających naoczne sprawdzenie ofert ślubnych.

Jak co roku każdy znajdzie to co spełni Jego oczekiwania. W ostatniej XXI edycji targów uczestniczyło ponad 200 firm z branży ślubno-weselnej, odwiedziło je blisko 5000 osób.

Również na obecnie organizowanych targach wszyscy zainteresowani ślubem i weselem będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz najnowszą ofertę salonów sukien ślubnych, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, restauracji, hoteli, domów weselnych, firm dekoratorskich, kwiaciarni, fotografów, wideo-filmowców, DJ-ów i zespołów muzycznych oraz jubilerów i cukierników.

W trakcie trwania imprezy będzie można skorzystać z porad profesjonalnych stylistów, skosztować wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych.

Tradycyjnie przed wejściem do hali wystawowej prezentowane będą atrakcyjne pojazdy, w tym pojazdy retro i luksusowe limuzyny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009