Targi Nowoczesna Placówka Medyczna
< WróćTargi Nowoczesna Placówka MedycznaData rozpoczęcia:
07-05-2013

Data zakończenia:
08-05-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6A


Tematyka targów:
medyczna, sprzęt, wyposażenie, usługi


Opis:
Nowoczesna Placówka Medyczna to wydarzenie poświęcone wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań, systemów i sprzętu, które mają swoje zastosowanie w placówkach Ochrony Zdrowia.


Jest to największa tego typu impreza w województwie mazowieckim, a dogodna lokalizacja - w centrum stolicy zapewnia bardzo wysoką frekwencje wśród odwiedzających. Na przestrzeni kilku lat zorganizowaliśmy wiele imprez z cyklu Nowoczesna Placówka Medyczna.

Są to spotkania dedykowane głównie kadrze zarządzającej, lekarzom specjalistom, jak i przedstawicielom administracji samorządowej. Więcej informacji odnośnie poszczególnych edycji znajduje się na naszej stronie internetowej www.multitrain.pl/nowoczesna-placowka-medyczna .
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009