Sopockie Targi Seniora
< WróćSopockie Targi SenioraData rozpoczęcia:
05.11.2011

Data zakończenia:
05.11.2011

Miasto:
Sopot

Adres:
Hala 100 lecia Sopotu, ul. Goyki 7


Tematyka targów:
żywność, rehabilitacja, turystyka, odzież, edukacja, usługi finansowe i ubezpieczeniowe,


Opis:
Jedyna impreza wystawiennicza na Pomorzu skierowana do osób starszych.
Podczas Sopockich Targów Seniora zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz usług, produktów i ofert skierowanych do osób starszych, w zakresie aktywności i opieki, które mogą poprawić jakość ich życia, m.in. wyroby i sprzęty medyczne, zdrowa żywność, odzież i obuwie, produkty kosmetyczne, usługi turystyczne i uzdrowiskowe, oferty kursów, szkoleń i zajęć dla seniorów, usługi finansowe.
Oprócz profesjonalnych stoisk z ofertą wystawienniczą: warsztaty plastyczne, prezentacje sprzętów, pokazy różnych aktywności, porady i konsultacje.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-nie-pijesz-wystarczajacej-ilosci-wody/. Co się dzieje, gdy nie pijesz wystarczającej ilości wody?
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009