I REGIONALNE TARGI REMONTOWO BUDOWLANE ARANŻACJI WNĘTRZ I OGRODÓW
< WróćI REGIONALNE TARGI REMONTOWO BUDOWLANE ARANŻACJI WNĘTRZ I OGRODÓWData rozpoczęcia:
21-05-2011

Data zakończenia:
22-05-2011

Miasto:
Stalowa Wola

Adres:
ul.Poniatowskiego 55


Tematyka targów:
remontowo-budowlane aranżacja wnętrz ogrodów


Opis:
Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w PIERWSZYCH REGIONALNYCH TARGACH REMONTOWO-BUDOWLANYCH, ARANŻACJI WNĘTRZ I OGRODÓW w dniach 21-22 maja w budynku ZS nr 3 w Stalowej Woli.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 117 miejsc wydzielonych pod stoiska Targowe, zlokalizowanych na 3 kondygnacjach przestronnych holi w jednej z najbardziej renomowanych placówek oświatowych w Stalowej Woli. To Państwo decydują jak duże, a przede wszystkim, gdzie zlokalizowane będzie Państwa miejsce wystawiennicze. Zrezygnowaliśmy z typowej zabudowy targowej tak, by móc zaoferować Państwu możliwość prezentacji swoich produktów i usług w jak najniższej cenie.

Jako organizatorzy przewidzieliśmy szereg konkursów i nagród zarówno dla zwiedzających jak i wystawców (turniej piłki nożnej, nagrody za najciekawsze stoiska oraz prezentowane produkty lub usługi).

Lokalizacja Targów nie jest przypadkowa. Stalowa Wola to doskonałe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług dla mieszkańców powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego, leżajskiego, tarnobrzeskiego, sandomierskiego, kraśnickiego, janowskiego oraz biłgorajskiego a więc mieszkańców województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Tuż po zakończeniu procesu rejestracji zainteresowanych firm , ostatnie 2 tygodnie przed Targami przeznaczamy na zintensyfikowane działania promujące Targi, z wykorzystaniem telebimów, bilbordów, lokalnej prasy, radia i telewizji oraz nie zapominając oczywiście o tradycyjnej kampanii ulotkowej, jak i plakatowej.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009